Hotel Savoy Westend Karlovy Vary

Hotelu Savoy Westend Karlovy Vary 11 Hotelu Savoy Westend Karlovy Vary 12 Hotelu Savoy Westend Karlovy Vary 13 Hotelu Savoy Westend Karlovy Vary 14 Hotelu Savoy Westend Karlovy Vary 15 Hotelu Savoy Westend Karlovy Vary 16 Hotelu Savoy Westend Karlovy Vary 17 Hotelu Savoy Westend Karlovy Vary 18 Hotelu Savoy Westend Karlovy Vary 19 Hotelu Savoy Westend Karlovy Vary 20 Hotelu Savoy Westend Karlovy Vary 21 Hotelu Savoy Westend Karlovy Vary 22

.SAVOY WESTEND HOTEL***** KARLOVY VARY, perla moderního lázeňství a tradiční balneologie. Stejně jako se Karlovy Vary právem honosí titulem nejkrásnějšího a nejznámějšího lázeňského města České republiky, tak i luxusní lázeňský resort Savoy Westend Hotel bez jakýchkoli pochybností patří k nejvyhledávanějším a nejvýznamnějším lázeňským zařízením svého druhu nejen v Čechách, ale i v celé Evropě. Svou jedinečnost, exkluzivitu a uznání si získal tento pětihvězdičkový resort především svým nezaměnitelným spojením tradičního lázeňství s nejmodernějšími léčebnými metodami a trendy. Odborní lékaři se specializací v oblasti balneologie, vlastní diagnostické centrum s laboratoří, úzká spolupráce se specializovanými pracovišti u nás i v zahraničí, nabídka více jak 300 léčebných, lázeňských, wellness a kosmetických procedur a především za všech okolností individuální přístup k potřebám a přáním svých klientů – to vše jsou atributy, které činí léčebno-lázeňské centrum hotelu Savoy Westend naprosto unikátním.


Pokoje a Apartmány jsou vybaveny stylovým zlaceným nábytkem. Většina pokojů má balkon nebo terasu, ze kterých je nádherný výhled na okolí resortu . Mezi základní vybavení pokoje patří LCD televizor, mini bar zásobený mimo jiné i zdravými nealkoholickými nápoji a zdravým občerstvením, bezplatné wi-fi. Stylové zařízení všech našich pokojů koresponduje s historickým původem celého resortu. Hotel Savoy Westend v Karlových Varech je známý svým luxusním prostředím, prvotřídním servisem a lázeňskými službami vysoké kvality. Hotel se stal oblíbenou destinací mnoha rodin s dětmi. Zde si mohou dospělí i děti společně užívat trávení volného času. Každoročně hotel Savoy Westend ubytuje více než 200 dětí a vedení hotelu na tyto své hosty samozřejmě rovněž myslí. Pro starostlivé rodiče mohou být pokoje vybaveny dětskou postýlkou a naše restaurace na děti rovněž myslí. Proto je vybavena vysokými židlemi pro naše nejmladší hosty. Naši kuchaři pečlivě sestavují a připravují jídelníček pro děti. V bezprostřední blízkosti se nachází báječné hřiště s četnými skluzavkami, houpačkami a mimořádně oblíbenými prolézačkami.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-savoy-westend-karlovy-vary@toprague.cz
Adresa: Petra Velikého 583/16 Karlovy Vary


Pobytové balíčky Ubytování bez balíčku

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Savoy Westend Karlovy Vary věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Savoy Westend Karlovy Vary se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.


Pobytové balíčky:


Lázeňská léčba relax

délka pobytu: 8 dny
od 27300 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Komplexní lázeňská léčba

délka pobytu: 8 dny
od 33670 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Balíček "Věčné mládí"

délka pobytu: 8 dny
od 39325 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Balíček "Silný muž"

délka pobytu: 8 dny
od 39520 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Balíček krásy

délka pobytu: 8 dny
od 40433 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Balíček krásy "Šampaňské"

délka pobytu: 8 dny
od 42666 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Balíček pro odstranění celulitidy

délka pobytu: 8 dny
od 49855 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Léčebný balíček pro diabetiky PRO

délka pobytu: 8 dny
od 49985 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Balíček pro snížení nadváhy delux

délka pobytu: 8 dny
od 52923 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Zdravý týden pro muže

délka pobytu: 8 dny
od 59384 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Zdravý týden pro ženy

délka pobytu: 8 dny
od 60125 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Méně balíčků ...

TOPlist