Hotel Savoy Westend

  Petra Velikého 583/16, Karlovy Vary - zobrazit na mapě

.SAVOY WESTEND HOTEL***** KARLOVY VARY, perla moderního lázeňství a tradiční balneologie. Stejně jako se Karlovy Vary právem honosí titulem nejkrásnějšího a nejznámějšího lázeňského města České republiky, tak i luxusní lázeňský resort Savoy Westend Hotel bez jakýchkoli pochybností patří k nejvyhledávanějším a nejvýznamnějším lázeňským zařízením svého druhu nejen v Čechách, ale i v celé Evropě. Svou jedinečnost, exkluzivitu a uznání si získal tento pětihvězdičkový resort především svým nezaměnitelným spojením tradičního lázeňství s nejmodernějšími léčebnými metodami a trendy. Odborní lékaři se specializací v oblasti balneologie, vlastní diagnostické centrum s laboratoří, úzká spolupráce se specializovanými pracovišti u nás i v zahraničí, nabídka více jak 300 léčebných, lázeňských, wellness a kosmetických procedur a především za všech okolností individuální přístup k potřebám a přáním svých klientů – to vše jsou atributy, které činí léčebno-lázeňské centrum hotelu Savoy Westend naprosto unikátním.


Pokoje a Apartmány jsou vybaveny stylovým zlaceným nábytkem. Většina pokojů má balkon nebo terasu, ze kterých je nádherný výhled na okolí resortu . Mezi základní vybavení pokoje patří LCD televizor, mini bar zásobený mimo jiné i zdravými nealkoholickými nápoji a zdravým občerstvením, bezplatné wi-fi. Stylové zařízení všech našich pokojů koresponduje s historickým původem celého resortu. Hotel Savoy Westend v Karlových Varech je známý svým luxusním prostředím, prvotřídním servisem a lázeňskými službami vysoké kvality. Hotel se stal oblíbenou destinací mnoha rodin s dětmi. Zde si mohou dospělí i děti společně užívat trávení volného času. Každoročně hotel Savoy Westend ubytuje více než 200 dětí a vedení hotelu na tyto své hosty samozřejmě rovněž myslí. Pro starostlivé rodiče mohou být pokoje vybaveny dětskou postýlkou a naše restaurace na děti rovněž myslí. Proto je vybavena vysokými židlemi pro naše nejmladší hosty. Naši kuchaři pečlivě sestavují a připravují jídelníček pro děti. V bezprostřední blízkosti se nachází báječné hřiště s četnými skluzavkami, houpačkami a mimořádně oblíbenými prolézačkami.


Více o hotelu ...


Rezervace pobytu:

312 243 298     777 928 789
pondělí až pátek 9:00 -17:00
hotel-savoy-westend-karlovy-vary@toprague.cz


Hodnotový voucher Pobytové balíčky Ubytování bez balíčku

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Savoy Westend Karlovy Vary věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Savoy Westend Karlovy Vary se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.


Pobytové balíčky:


+ Hodnotový dárkový voucher

Hodnotový voucher

volnost příjemce při výběru
termínu i služeb
Detaily nabídky ...

Méně balíčků ...